2010-2011-es bajnokság 3/A

 1.forduló : 08.23.-08.30.
Szn: Gazdagok és Szépek
11Mákvirágok-Hó SC                      12-1

12Yuccapor-Gimex HFC                4-8

13FC Bordögök-Hallássérültek SK     16-0

14Dáma Karám FC-Delije                        4-3

15Tiszántúl-Testvérek FC              3-6

16Robust Plastics Hungary-Maddox                     4-3







  2.forduló : 08.30.-09.06.
Szn:Testvérek FC
27Gazdagok és Szépek-Robust Plastics Hungary 5-5

28Delije-Tiszántúl                    5-5

29Hallássérültek SK-Dáma Karám FC           2-4
 
210Gimex HFC-FC Bordögök                3-4

211Hó SC-Yuccapor                     3-7

212Maddox-Mákvirágok                  1-1







 3.forduló : 09.06.-09.13.
Szn: Delije
313FC Bordögök-Hó SC                       5-2

314Dáma Karám FC-Gimex HFC                 4-2

315Tiszántúl-Hallássérültek SK       13-3

316Robust Plastics Hungary-Testvérek FC              3-4

317Maddox-Gazdagok és Szépek    5-8

318Yuccapor-Mákvirágok                 7-7







 4.forduló : 09.13.-09.20.
Szn: Hallássérültek SK
419Mákvirágok-Gazdagok és Szépek    7-3

420Testvérek FC-Maddox                     2-2

421Delije-Robust Plastics Hungary10 -3

422Gimex HFC-Tiszántúl                  8-3

423Hó SC-Dáma Karám FC          3-6

424Yuccapor-FC Bordögök               4-5







  5.forduló : 09.20.-09.27.
Szn: Gimex HFC
525Tiszántúl-Hó SC                    3-2

526Robust Plastics Hungary-Hallássérültek SK    12-1

527Maddox-Delije                     3-1

528Gazdagok és Szépek-Testvérek FC           4-4

529Dáma Karám FC-Yuccapor                 4-5

530FC Bordögök-Mákvirágok              7-4







 6.forduló : 09.27.-10.04.
Szn: Hó SC
631Mákvirágok-Testvérek FC                7:4

632Delije-Gazdagok és Szépek      1:3
633Hallássérültek SK-Maddox                        7:3

634Gimex HFC-Robust Plastics Hungary 7:2

635Yuccapor-Tiszántúl                     5:4

636FC Bordögök-Dáma Karám FC            6:1







 7.forduló : 10.04.-10.11.
Szn: Yuccapor
737Robust Plastics Hungary-Hó SC                       5:3

738Maddox-Gimex HFC                 3:4

739Gazdagok és Szépek-Hallássérültek SK      8:4

740Testvérek FC-Delije                      1:3

741Tiszántúl-FC Bordögök             3:9

742Dáma Karám FC-Mákvirágok              3:4







  8.forduló : 10.11.-10.18.
Szn: FC Bordögök
843Mákvirágok-Delije                    9-4

844Hallássérültek SK-Testvérek FC          3:4

845Gimex HFC-Gazdagok és Szépek 2:0

846Hó SC-Maddox                  1:2

847Yuccapor-Robust Plastics Hungary7:2
848Dáma Karám FC-Tiszántúl                  2:4







 9.forduló : 10.18.-10.25.
Szn: Dáma Karám FC
949Gazdagok és Szépek-Hó SC              9:1

950Testvérek FC-Gimex HFC       1:12

951Delije-Hallássérültek SK   4:2

952Robust Plastics Hungary-FC Bordögök     6:2

953Maddox-Yuccapor          2:2

954Tiszántúl-Mákvirágok      1:5







10.forduló : 10.25.-11.01.
Szn: Tiszántúl
1055Mákvirágok-Hallássérültek SK     10:5

1056Gimex HFC-Delije                       5:3

1057Hó SC-Testvérek FC             2:4

1058Yuccapor-Gazdagok és Szépek 5:7

1059FC Bordögök-Maddox                   5:1

1060Dáma Karám FC-Robust Plastics Hungary2:7






 11.forduló : 11.01.-11.08.
Szn: Mákvirágok
1161Delije-Hó SC                   10:3

1162Hallássérültek SK-Gimex HFC              4:9

1163Robust Plastics Hungary-Tiszántúl                  9:3

1164Maddox-Dáma Karám FC     3:1

1165Gazdagok és Szépek-FC Bordögök                12:5

1166Testvérek FC-Yuccapor                 3:5







 12.forduló : 11.08.-11.15.
Szn: Robust Plastics Hungary
1267Mákvirágok-Gimex HFC            2:2

1268Hó SC-Hallássérültek SK    4:1

1269Yuccapor-Delije                    5:4

1270FC Bordögök-Testvérek FC         12:0

1271Dáma Karám FC-Gazdagok és Szépek   1:6

1272Tiszántúl-Maddox                   0:4







 13.forduló : 11.15.-11.22.
Szn: Maddox
1373Gimex HFC-Hó SC                 9:3

1374Gazdagok és Szépek-Tiszántúl             7:0

1375Testvérek FC-Dáma Karám FC    4:6

1376Delije-FC Bordögök         3:7

1377Hallássérültek SK-Yuccapor               2:5

1378Robust Plastics Hungary-Mákvirágok           3:9


2010-2011 Tavasz
3.a osztály






03.21-03,28.


14 Hó SC Mákvirágok1-11
14 Gimex HFC Yuccapor4-3
14 Hallássérültek SK FC Bordögök3-4
14 Delije Dáma Karám FC2-2
14 Testvérek FC Tiszántúl3-7
14 Maddox Robust Plastics Hungary3-4





03.28.-04.04.


15 Robust Plastics Hungary Gazdagok és Szépek5-2
15 Tiszántúl Delije2-3
15 Dáma Karám FC Hallássérültek SK7-4
15 FC Bordögök Gimex HFC
3-4
15 Yuccapor Hó SC1-2
15 Mákvirágok Maddox2-2





04.04-04.11.


16 Hó SC FC Bordögök
2-4
16 Gimex HFC Dáma Karám FC9-1
16 Hallássérültek SK Tiszántúl5-6
16 Testvérek FC Robust Plastics Hungary1-5
16 Gazdagok és Szépek Maddox3-3
16 Mákvirágok Yuccapor6-1





04.11-04.18.


17 Gazdagok és Szépek Mákvirágok7-6
17 Maddox Testvérek FC3-4
17 Robust Plastics Hungary Delije3-0
17 Tiszántúl Gimex HFC5-10
17 Dáma Karám FC Hó SC2-5
17 FC Bordögök Yuccapor
9-2





04.18.-04.25.


18 Hó SC Tiszántúl4-3
18 Hallássérültek SK Robust Plastics Hungary4-6
18 Delije Maddox2-3
18 Testvérek FC Gazdagok és Szépek7-5
18 Yuccapor Dáma Karám FC5-2
18 Mákvirágok FC Bordögök
3-4





04.25.-05.02


19 Testvérek FC Mákvirágok
2-10
19 Gazdagok és Szépek Delije
2-4
19 Maddox Hallássérültek SK3-3
19 Robust Plastics Hungary Gimex HFC
0-2
19 Tiszántúl Yuccapor1-2
19 Dáma Karám FC FC Bordögök
3-8





05.02.-05.09.


20 Hó SC Robust Plastics Hungary1-16
20 Gimex HFC Maddox4-4
20 Hallássérültek SK Gazdagok és Szépek3-4
20 Delije Testvérek FC5-3
20 FC Bordögök Tiszántúl
7-4
20 Mákvirágok Dáma Karám FC
10-3





05.09.-05.16.
Szabadnap

21 Delije Mákvirágok2-4
21 Testvérek FC Hallássérültek SK6-2
21 Gazdagok és Szépek Gimex HFC3-8
21 Maddox Hó SC4-2
21 Robust Plastics Hungary Yuccapor6-4
21 Tiszántúl Dáma Karám FC3-4





05.16.-05.23.


22 Hó SC Gazdagok&Szépek2-3
22 Gimex HFC Testvérek FC10-4
22 Hallássérültek SK Delije4-5
22 FC Bordögök Robust Plastics H.8-1
22 Yuccapor Maddox1-0
22 Mákvirágok Tiszántúl6-5





05.23.-05.30.


23 Hallássérültek SK Mákvirágok4-6
23 Delije Gimex HFC5-4
23 Testvérek FC Hó SC3-5
23 Gazdagok&Szépek Yuccapor8-5
23 Maddox FC Bordögök0-6
23 Robust Plastics H
Dáma Karám FC7-1





05.30.-06.06.


24 Hó SC Delije4-2
24 Gimex HFC Hallássérültek SK11-2
24 Tiszántúl Robust Plastics H.0-3
24 Dáma Karám FC Maddox3-7
24 FC Bordögök Gazdagok&Szépek4-2
24 Yuccapor Testvérek FC12-3





06.06.-06.13.


25 Gimex HFC Mákvirágok2-1
25 Hallássérültek SK Hó SC5-6
25 Delije Yuccapor5-3
25 Testvérek FC FC Bordögök4-12
25 Gazdagok&Szépek Dáma Karám FC8-3
25 Maddox Tiszántúl3-0





06.13.-06.20.


26 Hó SC Gimex HFC2-3
26 Tiszántúl Gazdagok&Szépek5-5
26 Dáma Karám FC Testvérek FC3-2
26 FC Bordögök Delije3-2
26 Yuccapor Hallássérültek SK3-0
26 Mákvirágok Robust Plastics H.3-4

2011 06. 25. szombat
FC.BORDÖGÖK KUPA