12.Forduló:2011 november 24. 18óra Barátság park
A -vereség ellenére- ŐSZI BAJNOK az FC BORDÖGÖK!
Pc Holz-Fc Bordögök
4:2

FC Bordögök:Samu, Granát, Péter, Dombi,Virág Cs.,Balaskó, Virág Z.Bakács.
Már lassan közhelynek tűnik ,de most is a sok sérültünk és a munka miatt hiányzók nélkül csekély létszámban jelentünk meg,az utolsó bajnoki mérkőzésünkön.A Pz-Holz csapata alaposan felkészült belőlünk,a kapujuk elé tömörülve "sündisznó állásba "helyezkedett el ,és a gyors támadóik révén a kontrákra számolva építette ki a taktikáját.A nagy iramú mérkőzésen,mindkét részről sok volt a pontatlanság,mi szerettük volna a szokásos sok passzos ,játékunkat játszani ,az ellenfelünk pedig a gyors csatáraikat szertették volna minél hamarabb megjátszani.A mi óriási védelmi hibánkból előbb megszerezte a vezetést,majd egy szabadrúgást követően növelni is tudta előnyét az ellenfelünk.Óriási erőket mozgósítva,- két "Virga"duplával- a félidő vége előtt azonban sikerült kiegyenlítenünk.A második játékrész elején mindjárt eldönthettük volna a mérkőzést,de sorozatos ziccereinket sorra elpuskáztuk./tegyük hozzá hogy az ellenfelünk portása óriási formában védett/.Törvényszerű volt a Pz-Holz válasza erre, ők nem hibázták el ekkor a kínálkozó lehetőségeiket,meg is duplázták az előnyüket.A végén már semmi sem sikerült ,még Balaskót is kiállította-jogosan-Hiba István játékvezető.A CSAPATnak csak gratulálni lehet az őszi nagyszerű teljesítménye után,bőven túlteljesítettük kitűzött céljainkat a biztos bent maradást.Jelenleg vezetjük a 2.osztály pontvadászatát,ez csak annak meglepetés aki nem látta az ősz folyamán a bajnokijainkat.SZÉP VOLT FIÚK!
Gólszerző:Virág Zoltán 2

13.Forduló:2011 november 11. 18óra Barátság park
Az Ivánnak is Kampó!
Fc Bordögök-Iván Kampó
12:4

FC Bordögök:Samu, Granát, Péter, Zsebedics, Dombi,Virág Cs.,Nemes,Balaskó
Vegyes előjelekkel vártuk a találkozót,hiszen "csak" 8 játékost tudtunk mozgósítani a mérkőzésre,viszont ennek ellenére nagyszerű formába vártuk a számunkra mindig fontos bajnoki meccset.Nagyszerűen kezdtük a találkozót ,mindjárt az elején Balaskó duplája ,majd Nemes és Zsebedics bombái is utat találtak a Kampó kapujába.Végig mi irányítottuk a mérkőzést ,olykor szemre is tetszetősen játszva ,pontosan és eredményesen is fociztunk .Megérdemelten vezettünk a szünetben már 6:0-ra,A második játékrészben többet támadott az ellenfelünk,több területet is adtunk  nekik, így egy-két gólt sikerült nekik is rúgniuk.A gólgyártással azonban nem álltunk le mi sem, hisz a második félidőben szintén 6-al terheltük meg az ellenfelünk hálóját.Az Iván Kampó rúgott egy öngólt ,mi viszont ezt a gólt Varga Balázs csapattársunknak adjuk ,hiszen sérülése ellenére minden meccsen szorít nekünk.Most mi is így teszünk, a November 16.-án térdműtétet fognak rajt végrehajtani,aminek a sikeréhez, mi ezzel a gesztussal járulunk hozzá !A csapatunk a második ligában nagyon jól funkcionál,nem tudjuk hogy ebből mi lesz ,de azon vagyunk hogy a lehető legtöbbet kihozzuk belőle.
Gólszerzők:Nemes Gabi 5,Balaskó Szilárd 4,Zsebedics Attila, Granát A.és Varga Balázs

11.Forduló:2011 november 4. 17óra Barátság park
A film pereg tovább...
Fc Bordögök-Barszelóna
5:4

FC Bordögök:Samu, Granát, Péter, Bakács, Zsebedics, Dombi,Virág Cs.,Nemes,Molnár.
A jelenlegi első Barszelóna ellen aztán tényleg semmi vesztenivalónk nem volt,különösen úgy hogy jó néhány meghatározó játékosunkat -különböző okok miatt-nélkülöznünk kellett.Nagy iramban indult a meccs felváltva voltak veszélyben a kapuk, és az első játékrészben 1:0 és 2:1-re is vezetett a "spanyol bajnok",de mi Granát révén kétszer is egyenlíteni tudtunk.A meccs továbbra is nagy iramú  maradt,de az első félidőben már nem esett több gól.A második játékrész elején hamarosan vezetést szerzett a Barsza,de sokáig nem örülhettek mert egy Bordögös sakk-matt után 1perc múlva ismét egyenlítettünk Péter Zolika révén.2.vonalas szintet meghaladó volt a meccs, ami ennek ellenére feltűnően sportszerű maradt,hozzá kell tenni Pankovics játékvezető nagyon jól vezette a derbyt.Az egyenlítő gólunk után itt is -ott is helyzetek,majd egy szögletrúgás után Nemes Gabi pókhálózta ki a bal felsőt,óriási gól volt.  Itt meg is rogyott az ellenfelünk, ezt kihasználva Péter Zoli ballal "csöngetett", és el is döntötte ezzel a forduló rangadóját.A 59.percben még azért kaptunk egy gólt,de ez már nem osztott-szorzott,ismét értékes győzelmet arattunk.Óriási meglepetésre az első helyen tanyázunk,nem vagyunk elszálva,várjuk a következőt...
Gólszerzők:Péter Z. 2,Granát A. 2,Nemes Gábor

10.Forduló:2011 október 28.18óra Barátság park
Ha egy klub beindul...
Dinamó-Fc Bordögök
 4:7
FC Bordögök:
Samu, Granát, Balaskó, Péter, Bakács, Zsebedics, Dombi, Virág Z., Virág Cs.,Nemes.
A mérkőzés lekötéssel már komoly problémák akadtak, a 22 éve kispályás Dinamó hazai csapat révén ,/saját pénteki időponttal rendelkeztek a Barátság Parkban/nem hogy nem biztosítottak számunkra pályát, a mi felkínált időpontunkba sem szálltak bele anyagilag.Elég paprikás hangulatba kezdődött a mérkőzés ,amiből a hazai csapat jött ki jobban.A jobb helyzetkihasználásuk a 2-0-ás vezetésüket eredményezte.Ez a 28.percig tartott amikor "Balas"góljának köszönhetően visszajöttünk a mérkőzésbe, az első félidő zárásaként.A második játékrészt a két gólfelelős Virág Z.és Granát góljai révén nagyszerűen kezdtük,a végig nagy iramú és küzdelmes mérkőzésen, amit még növelni is tudtunk az egymásért küzdő,csupaszív játékunknak köszönhetően 4-2.A Dinamó nagyszerű csapat révén még kétszer is egy gólra felkapaszkodott,de mi ezt a győzelmet sokkal jobban akartuk,és folytattuk a remek szereplésünket a 2. osztályba.Ezt a mérkőzést azért nyertük meg, mert csapatként ismét nagyon jól funkcionáltunk és  a képességbeli hiányosságainkat ,a szívünkkel kompenzáltuk.Nagyon jó úton járunk,és ezt az utat az egyesületté válás fogja reményeink szerint kiteljesíteni.Jó most Bordögnek lenni...
Gólszerzők:Virág Z.3,Balaskó Sz. 2,Granát A.2

9.Forduló:2011 október 21.18óra Barátság park
Győzelem,mérkőzés nélkül...
Fc Bordögök-Thermoplex
3:0
A mérkőzésen sajnálatos módon ,csak minimális 3 fővel jelent meg a vendégcsapat, így nem került sor az összecsapásra.Mi egész héten erre a mérkőzésre készültünk,nagyon bánt minket hogy nem játszhattunk .Mindezek ellenére mi egy jót fociztunk ,egymás között.Természetesen  a 3 pont az nekünk jár,de mi ezt játékkal szerettük volna megszerezni.

8.Forduló:2011 október 14.18óra Barátság park
Nagyszerű győzelem-érett játékkal.
Treff Jelmez Focizó-Fc Bordögök

3:5
FC Bordögök: Samu, Granát, Balaskó, Péter, Bakács, Zsebedics, Dombi, Virág Z. Molnár.
Igazi felmérő volt számunkra ez az összecsapás, hiszen nálunknál-papíron-egy jóval erősebb ellenféllel kellett felvenni a küzdelmet.Bátran kezdtük a mérkőzést, a kapujához szegeztük az ellenfelünket, és nem mellesleg  szemre is tetszetősen játszottunk.Nem is váratott sokat magára a vezetésünk,amit az első félidő végére további 3 szép gól követett.Nem kell amellett sem elmenni, hogy a Focizó nem csak a nevében volt focizó nagyszerűen is játszották ezt a játékot,nem régen még ezt az első vonalban tehették.A második játékrészben jött támadott becsületesen az ellenfelünk, és a 45.perc környékére 2 gólt faragtak is a hátrányukból,mi ebben az időszakban a helyzeteinket sajnos elpuskáztuk.A mai napon azonban  csak egy CSAPAT győzhetett ,az pedig nem más volt mint az Fc Bordögök.A győzelmünk  egy percig sem forgott veszélyben.Végig kézben tartva,okosan ,szépen és eredményesen játszottunk.A mai estén mindenkit csak dicsérni lehet ,az egész CSAPAT nagyszerűen Focizó-tt.
Gólszerzők:Balaskó Szilárd 2,Granát A.2,Péter Zoltán

7.Forduló:2011 10.07. 18óra Barátság park
Igazságos döntetlen,de a végén hiányérzet...

Fc Bordögök-Szabadhegy
4:4
Nagyszerűen kezdődött a mérkőzés számunkra ,hiszen mindjárt az elején megszereztük a vezetést egy formás akció végén.Ezután is támadásban maradtunk de több gólt ebben az időszakban nem sikerült szereznünk.A szabadhegy egy kezezés után megítélt 7 méteresből egyenlített,de még ebből a szituációból Dombi Tibor csapattársunkat 5 percre ki is állították-túlságosan is szigorú bírói döntés született.Ezután támadott a vendégcsapat -akik a játékvezető jóvoltából hazai pályán is érezhették magukat-,és az első félidő végére 3-1 es előnnyel fordulhattak.A második félidőben ismét átvettük a kezdeményezést nagy erők árán sikerült egyenlítenünk 3-3,majd újra megszerezte a vezetést a szabadhegy.De nem adtuk fel kiegyenlítettünk a végére, és a levegőben lógott a győztes gólunk is ,de az óriási lehetőségeket rendre elpuskáztuk.A mérkőzés összképét tekintve reális az iksz,de ha a két gólfelelős Virág Zoli és Granát belövi a helyzetei 50 százalékát ,megnyerhettük volna a mérkőzést.
Gólszerzők:Balaskó Szilárd 2,Péter Zoli,Granát

6.Forduló:2011 09.30. 18óra Barátság park
Sima győzelem helyett a végére,meleg pillanatok.
Fiore Calcio-Fc Bördögök
6:7

A mérkőzés kezdetére az ellenfelünk 5 játékossal állt fel ellenünk,mi mondhatni a körülményekhez képest megfelelő létszámban-ebből fakadóan-bizakodva tekintettünk a mérkőzés elé.Emberfórunk ellenére nem találtuk a fogást a Fiorén rengeteg helyzetet kidolgozva-kihagyva telt el az első játékrész.A második félidőre kiegészült az ellenfelünk és  egy nagyszerű kis mérkőzés alakult ki ezután.Nekünk nagyon jót tett hogy komplett csapat ellen játszhattunk,míg az ellenfelünket láthatóan "megzavarta" ez.Futószalagon alakítottuk ki a helyzeteinket,és a védelmünk hátul ebben az időszakban nagyszerűen zárt/7:1/.Talán  ezután elhittük hogy már megvan a meccs, vagy az egész mérkőzésen jól játszó  ellenfelünk javult ekkorát, de közvetlen a mérkőzés vége előtt feljöttek 7-6-ra.Ezután már egyenlíteniük nem sikerült-talán csak az idő hiánya miatt-és így már meg tudtuk tartani a sovány előnyünket.Ha lehetne két győztest hirdetni egy mérkőzésen az most ez volt, mert a kulturáltan és végig sportszerűen játszó Fiore Calcio is megérdemli a képzeletbeli 3 pontot.
Gólszerzők:Virág Z.3,Balaskó 2,Bakács,Péter Z.

5.forduló:2011 szeptember 23.18óra Barátság park
 Legyen mindig péntek...
Fc Bordögök-Tökmindegy
7:4
Már közhelynek tűnik de sérülések és munkahelyi elfoglaltságok miatt ismét szűken 7 játékossal vártuk a mérkőzést.Mindjárt az elejétől fogva támadólag léptünk fel ,szemre is tetszetősen- kombinatívan- játszottunk.A befejezéseknél vagy az utolsó passzoknál azonban sokszor hiba csúszott, és meg kell említeni az ellenfél kapusát aki nagyszerűen védett,de ennek ellenére is megnyugtató 4 gólos előnnyel várhattuk a második játékrészt.A szünet után megleptük magunkat és az ellenfelünket is, szinte rúgattunk velük négy gólt,míg mi a rengeteg kihagyott helyzet mellett csak egyszer találtunk a hálóba 5:4.De még mielőtt az ellenfelünk azt hitte volna hogy van itt keresnivalója,Balaskó Szilárd bombája jelezte hogy nekünk nem"tökmindegy" ennek a péntek esti mérkőzésnek a végkimenetele.Az összességében a mai napon jól játszva magabiztosan nyertünk a Tökmindegy csapata ellenében.A mérkőzés egészét nézve erősen túlzás a 4 bekapott gólunk.
Gólszerzők:Granát 4,Balaskó 2,Péter Z.

4.Forduló:Ami az egyiknek sikerült, a másiknak semmi sem.
Ászok FC - FC Bordögök
12: 0

Ismét rossz előjelekkel készültünk a negyedik idénybeli mérkőzésünkre, hiszen sérülések és munkahelyi elfoglaltság miatt kereken 7 játékost kénytelenek voltunk nélkülözni, a csak "szerényen" Ászoknak hívott labdarúgócsapat ellenében.A mérkőzés elején szerettük volna meglepni az ellenfelünk ,de a gyorsan kialakított helyzeteinket a kapufa és az első osztályú szinten védő veterán kapuvédő rendre hárította.Ellenben az Ászok gyorsan kombinálva,agilisan és pontosan játszott.Életerős pontos lövéseik után rendre a kapunkban táncolt a labda.Tanulságos volt hogy milyen nagy hatékonysággal használták ki az adódó lehetőségeiket,ellenben mi a mérkőzés folyamán 6 kapufát és számtalan ziccert hagytunk kihasználatlanul.Ezen a mérkőzésen nyilvánvaló volt ha reggelig játszottunk volna sem rúgunk gólt.Ennek ellenére a nagyszerűen játszó Ászok győzelme teljesen megérdemelt csak annak az aránya az erősen túlzott.Már nagyon várjuk a sérültjeink Virág Csaba,Varga Balázs,Bakács Attila és a munkahelyi elfoglaltsága miatt hiányzó Szücs Tibi csapattársaink mihamarabbi visszatérését.Velük erősebbek lennénk!
Gólszerzők:Talán majd a jövő héten...

3.Forduló:2011 szeptember 8. csütörtök 19óra GYŐR ARÉNA
Az első értékmérő győzelem.
Fc Bordögök-Tölgyfa 1999 kft
9:5
A tavalyi másodosztályú pontvadászat egyik élcsapata elleni mérkőzés igazi kihívást és nem utolsósorban azt jelentette számunkra,hogy az első mérkőzésünk volt a szezonban hogy-a sok sérültünk ellenére- "normálisan"fel tudtunk állni.Emberelőnyben kezdtük a mérkőzést,hiszen csak a 10.perc környékén egészült ki teljesen az ellenfelünk.Hamar vezetéshez jutottunk amit tovább növelni is tudtunk a nagyszerűen játszó Tölgyfával szemben.Nagy volt az iram, lüktetett a játék ,magabiztosan játszva őriztük az előnyünket, rengeteg helyzetet kidolgozva-kihagyva.Ami bosszantó volt hogy a góljaink nagy részét eladott labdákból kaptuk,reméljük ennek az aránya változni fog.Összességében egy nagy iramú mérkőzésen a játék képe alapján igazságos győzelmet arattunk egy jól játszó csapat ellenében.A mérkőzésen való nagyszerű teljesítménye alapján ki kell emelnünk Samu István kapusunkat aki még 7méterest is hárított és kiválóan védett.
Gólszerzők:Granát 3,Nemes 2,Balaskó,Bakács A.,Virág Z,Molnár L.

2.Forduló:2011 szeptember 2. péntek 18óra Barátság park
Tőlünk függ minden,csak akarnunk kell!

Testcsel - FC Bordögök
6-13
FC Bordögök: Samu, Molnár, Bakács, Péter, Bazsó, Granát, Virág Z., Dombi.
A második bajnoki mérkőzésünkön is tartalékosan állt fel csapatunk ,így szintén nem jó előjelekkel vártuk a találkozót.Azt viszont mi sem gondoltuk volna hogy az ellenfél csapata még létszámban is hiányos lesz,így az egész találkozót emberelőnyben játszottuk le.Az hogy eggyel többen voltunk mintha minket zavart volna meg,nem a megszokott rövid passzos játékunkat játszottuk,hanem sok hibával-kapkodva fegyelmezetlenek voltunk.Talán nem vettük komolyan hogy az ellenfelünknek lehet keresnivalója ellenünk. A Testcsel sokat passzolva jól kombinálva és rengeteget futva próbálta kompenzálni az emberhátrányát és dicséretükre váljon a mérkőzés bizonyos szakaszaiban sikerült is nekik.De a mi csapatunkat is dicséret illeti hisz mikor kellett megrázta magát és a győzelem kérdése egy pillanatra sem forgott veszélyben.Ha a mérkőzést azonos létszámban játsszuk le, biztosan egy szorosabb eredmény születik,de most mi ezzel nem foglalkozva örüljünk a másodosztályban elért első győzelmünknek.
 Gólszerzők:Granát 5,Virág Z.4,Péter Z.3,Bazsó A.

1.Forduló:2011 augusztus 26. péntek 18 óra Barátság park
Nem mindig a jobbik győz...
FC Bordögök - Tornádó
6-8
FC Bordögök:Samu, Molnár, Bakács, Péter, Nemes, Granát, Virág Z.

Már a mérkőzés előtt sűrű felhők gyülekeztek a fejünk fölött, hiszen különböző okok miatt 5+1 játékossal vártuk a kezdő sípszót.A meccs gyorsan 2:0-ás vendégvezetéssel indult óriási egyéni hibákból.Ezután elkezdtük játszani a sok passzos játékunkat,amiből rengeteg helyzetet alakítottunk ki, minek az eredménye 4:2 a javunkra .Megrogyott az ellenfelünk nagyon szépen szőttük a támadásainkat,ennek ellenére egy hatalmas hibából felhoztuk őket és már is 4:4 a félidő végére.A focit továbbra is mi játszottuk ,de egy ajándék hetest kapott az ellenfelünk amit ki is használt.Nekünk meg a másik oldalon nem fújta be az indiszponáltan vezető Nyári János játékvezető a jogos 7-est.Elszabadultak az indulatok ,számon kértük mindezeket a játékvezetőn aki ezt Virág Zolinak piros lappal tolerálta.A végén még mindent megtettünk hogy legalább az egyik pontot itthon tartsuk, de hol a kapufa hol az ellenfél kapusa hárított.A mérkőzés összképe alapján le a kalappal a csapat előtt,hisz ilyen kevesen is jól játszva győzelmet szalasztottunk el, egy szintén jól játszó Tornádó ellenében.Ha legalább még két játékossal többen lettünk volna,nem lett volna kérdés ki nyeri a mérkőzést!
Gólszerzők:Péter Zoltán 3,Nemes Gabi,Virág Zoli,Granát Attila.

Edzőmérkőzések 2011nyár:
2011 augusztus 19. péntek 18 óra Barátság park
Nagyszerű főpróba!
FC Bordögök - DTX United(Csorna)
6:3
A csornai bajnokság tavalyi győztes ,idén harmadik helyezett csapatával nagyszerű mérkőzést játszottunk.Mindkét gárda "játszotta" a focit ,pontos passzok,rengeteg futás jellemezte a mérkőzést, amihez részünkről a felkészülési szakasz legjobb játéka párosult.A találkozó után bátran kijelenthetjük, hogy egy sikeres nyári felkészülésen vagyunk túl,még úgy is hogy sajnos nagyon sok a sérült játékosunk.Augusztus 26.-án kezdődhet a bajnokság.
Gólszerzők:Balaskó 2,Péter Z 2,Bakács A,Bazsó A

2011 augusztus 17. szerda 18 óra Barátság park
Robust Plastics Hungary - FC Bordögök  5:12
A mérkőzés egészét tekintve mi játszottuk a focit,kézben tartottuk  végig a játékot ,és ilyen arányban is megérdemelten győztünk! A Robustnak sok sikert kívánunk  a második vonalhoz!
Gólszerzők:Virág Z 3,Balaskó 2,Nemes 2,Péter Z 2,Granát 2,Zsebedics

2011 augusztus 12. Győrújfalu
Kupagyőzelem Győrújfalun!
Büki Tamás,Dombi Tibor és csapattársunk Balaskó Szilárd nagypályás focitól való visszavonulásának alkalmából egy 4 csapatos "mini"tornát rendeztek Győrújfalun .Ez a nagyszerűen szervezett torna méltó búcsúztatása volt mindhárom játékosnak.Köszönjük mi is hogy részt vehettünk rajt, a finom pörköltér és az italokért szintúgy.Természetesen ha már ott voltunk kitettünk magunkért, és 2győzelem és egy döntetlen után mi emelhettük magasba a győzelemért járó szép kupát.
Eredmények:Vip Infóval 6:6,Audival 5:2 és BDB-vel 7:1.
A sorrend:1.FC Bordögök 2.BDB 3.Vip Infó 4.AUDI

2011 augusztus 5. Barátság park
Fc Bordögök-Senkiháziak "vegyes"12:3
Sajnos a mérkőzésre nem jelent meg teljes létszámában az ellenfelünk, így gyengébb képességű játékosokkal kiegészülve csak ennyire voltak ellenünk képesek.A mi csapatjátékunk biztató volt a három hét múlva kezdődő bajnoki rajt előtt.
Gólszerzők:Péter Z 3,Virág Z 2,Balaskó 2,Varga B.2,Granát 2,Molnár L.