10.Forduló:2011 október 28. 18óra Barátság park
Ha egy klub beindul...
Dinamó-Fc Bordögök
 4:7
A mérkőz
és lekötéssel már komoly problémák akadtak, a 22 éve kispályás Dinamó hazai csapat révén ,/saját pénteki időponttal rendelkeztek a Barátság Parkban/nem hogy nem biztosítottak számunkra pályát, a mi felkínált időpontunkba sem szálltak bele anyagilag.Elég paprikás hangulatba kezdődött a mérkőzés ,amiből a hazai csapat jött ki jobban.A jobb helyzetkihasználásuk a 2-0-ás vezetésüket eredményezte.Ez a 28.percig tartott amikor "Balas"góljának köszönhetően visszajöttünk a mérkőzésbe, az első félidő zárásaként.A második játékrészt a két gólfelelős Virág Z.és Granát góljai révén nagyszerűen kezdtük,a végig nagy iramú és küzdelmes mérkőzésen, amit még növelni is tudtunk az egymásért küzdő,csupaszív játékunknak köszönhetően 4-2.A Dinamó nagyszerű csapat révén még kétszer is egy gólra felkapaszkodott,de mi ezt a győzelmet sokkal jobban akartuk,és folytattuk a remek szereplésünket a 2. osztályba.Ezt a mérkőzést azért nyertük meg, mert csapatként ismét nagyon jól funkcionáltunk és  a képességbeli hiányosságainkat ,a szívünkkel kompenzáltuk.Nagyon jó úton járunk,és ezt az utat az egyesületté válás fogja reményeink szerint kiteljesíteni.Jó most Bordögnek lenni...
Gólszerzők:Virág Z.3,Balaskó Sz. 2,Granát A.2

10.forduló : 10.24.-10.31.

1064Iván Kampó NSC-Tökmindegy10-5