11.Forduló:2011 november 4. péntek 17óra Barátság park
A film pereg tovább...
Fc Bordögök-Barszelóna
5:4

A jelenlegi első Barszelóna ellen aztán tényleg semmi vesztenivalónk nem volt,különösen úgy hogy jó néhány meghatározó játékosunkat -különböző okok miatt-nélkülöznünk kellett.Nagy iramban indult a meccs felváltva voltak veszélyben a kapuk, és az első játékrészben 1:0 és 2:1-re is vezetett a "spanyol bajnok",de mi Granát révén kétszer is egyenlíteni tudtunk.A meccs továbbra is nagy iramú  maradt,de az első félidőben már nem esett több gól.A második játékrész elején hamarosan vezetést szerzett a Barsza,de sokáig nem örülhettek mert egy Bordögös sakk-matt után 1perc múlva ismét egyenlítettünk Péter Zolika révén.2.vonalas szintet meghaladó volt a meccs, ami ennek ellenére feltűnően sportszerű maradt,hozzá kell tenni Pankovics játékvezető nagyon jól vezette a derbyt.Az egyenlítő gólunk után itt is -ott is helyzetek,majd egy szögletrúgás után Nemes Gabi pókhálózta ki a bal felsőt,óriási gól volt.  Itt meg is rogyott az ellenfelünk, ezt kihasználva Péter Zoli ballal "csöngetett", és el is döntötte ezzel a forduló rangadóját.A 59.percben még azért kaptunk egy gólt,de ez már nem osztott-szorzott,ismét értékes győzelmet arattunk.Óriási meglepetésre az első helyen tanyázunk,nem vagyunk elszálva,várjuk a következőt...
Gólszerzők:Péter Z. 2,Granát A. 2,Nemes Gábor