2011-2012-es bajnokság 2/C. 7.forduló
Igazságos döntetlen,de a végén hiányérzet...
Fc Bordögök-Szabadhegy
4:4
Nagyszerűen kezdődött a mérkőzés számunkra ,hiszen mindjárt az elején megszereztük a vezetést egy formás akció végén.Ezután is támadásban maradtunk de több gólt ebben az időszakban nem sikerült szereznünk.A szabadhegy egy kezezés után megítélt 7 méteresből egyenlített,de még ebből a szituációból Dombi Tibor csapattársunkat 5 percre ki is állították-túlságosan is szigorú bírói döntés született.Ezután támadott a vendégcsapat -akik a játékvezető jóvoltából hazai pályán is érezhették magukat-,és az első félidő végére 3-1 es előnnyel fordulhattak.A második félidőben ismét átvettük a kezdeményezést nagy erők árán sikerült egyenlítenünk 3-3,majd újra megszerezte a vezetést a szabadhegy.De nem adtuk fel kiegyenlítettünk a végére, és a levegőben lógott a győztes gólunk is ,de az óriási lehetőségeket rendre elpuskáztuk.A mérkőzés összképét tekintve reális az iksz,de ha a két gólfelelős Virág Zoli és Granát belövi a helyzetei 50 százalékát ,megnyerhettük volna a mérkőzést.
Gólszerzők:Balaskó Szilárd 2,Péter Zoli,Granát
 7.forduló : 10.03.-10.10.

7 43 FC Bordögök - Szabadhegy SE 4-4

7 44 Tornádó - Fiore Calcio 5-2

7 45 Testcsel - Tökmindegy 7-4

7 46 Tölgyfa 1999 Kft - Ászok FC 4-3

7 47 Barszelóna - Thermoplex FC 3-0

7 48 PC-Holz - TreffJelmezFocizó 3-5