2012.06.13.Szerda 18.óra "Bari Park"

Feltettük az "i"-re a pontot...
Iván Kampó-Bordögök KSC
9-7
Ez a mérkőzés pontos lenyomata volt a tavaszi gyászos szereplésünknek.Nem tudtuk megismételni a bravúros őszt,ezért meg kell  elégednünk a negyedik hellyel,ami annak fényében nem is olyan rossz, hogy újoncok vagyunk a 2.osztályban.
Gólszerzők:Nemes Gabi 2,Balaskó Sz 2,Varga B.2,Granát

2012.06.07.csütörtök "Bari" park 17.óra!
Hoztuk a tavaszi formánkat...
Bordögök KSC-Pc-Holz
1:4

Nagyon rossz formába vártuk a találkozót,az utóbbi időben a kupagyőzelmet kivéve, nem sok babér termett nekünk.Nagyon rossz szériában-voltunk-és maradtunk.A találkozó elején kiegyenlített játék folyt,egyenlő arányban oszlott meg a labdabirtoklás ,inkább a küzdelem dominált.Aztán jött a szokásos-tavaszi-forgatókönyv,és egy eladott labda után büntetett a jól játszó Pc-Holz 0-1.Ezután felváltva forogtak ismét veszélyben a kapuk,de egy szabadrúgás után,növelte az előnyét a vendégcsapat 0-2.Próbálkoztunk de nem ment,pontatlanok és ötlettelenek voltunk.Jött is a harmadik gól újabb hatalmas hibából 0-3 a félidőben.A második játékrész derekáig semmi sem változott ,míg nem a 48.percben Péter Zoli révén szépítettünk 1-3.A végére felbillent a pálya voltak is lehetőségeink,de vagy elpuskáztuk,vagy pedig az egész mérkőzésen kiválóan védő vendégkapus hatástalanította őket.És ahogy ilyenkor lenni szokott jött a végén a kegyelemdöfés1-4.
A vereség ellenére nem lehet elmarasztalni senkit sem,hisz mindenki akart,de ezen a mérkőzésen a jobb teljesítményt nyújtó Pc-Holz, megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.Megpróbáljuk a jövő héten szépen lezárni az idényt.
Gólszerző megint a Péter Zoli.
Előre lekötve:2012.06.13.szerda 18.óra "Bari" park Iván Kampó-Bordögök KSC

2012.06.01.péntek Barátság Park 19.óra
Bosszantó vereség!
Barszelóna-Bordögök KSC
5-4

A mérkőzés úgy indult ahogy szerettük volna,mi birtokoltuk többet a labdát,az események-helyzetek-a Barszelóna kapuja előtt adódtak.Meg is sikerült szereznünk a vezetést Péter Zoli góljával 0-1.ezután is helyzeteket dolgoztunk ki kifejezetten jól játszottunk,de két vendég kapura lövés után megfordult a meccs 2-1.Ezután mindent egy lapra téve támadtunk ,meg is lett az eredménye,Bazsó Attila góljával a félidő vége előtt egyenlítettünk 2-2.Szünet után nem változott semmi, előbb Nemes Gabi majd nem sokkal később Granát talált be 2-4.Ami ezután történt arra kevés magyarázat van,nem hogy nyugodtan fociztunk volna, elkezdtünk kapkodni és könnyelműsködni aminek meg is lett az eredménye,megfordította a már megnyert meccset a Barszelóna 5-4.Sajnos csapatunk 1-2 meccset kivéve, csak nyomokban hasonlít őszi önmagára.Sajnos nagy a valószínűsége annak hogy búcsút mondhatunk, a hőn áhított dobogós helyezésnek is...

5:2
Nem a legjobb előjelekkel készültünk-ismét-a mindkét csapat számára létfontosságú mérkőzésre.Samu,Virág Z.és Bakács A.betegség,míg Szücs T.,Varga B.,Virág Cs munkahelyi elfoglaltsága miatt nem lehetett velünk.Így a meccsre csekély létszámban,de annál elszántabban léptünk pályára.

A mérkőzés elején magunkhoz vettük a kezdeményezést,és egy formás Granát-Péter Zoli  összjáték után az utóbbi talált a hálóba 1-0.Taktikusan fociztunk,magunkra húztuk az ellenfelünket betömörültünk,amivel nem tudtak mit kezdeni.Nagyon ritkán nyíltunk ki,az egyik ilyen után "Baggió" bombáját csak kiütni tudta a kapus,amit Balaskó piszkált a bal alsóba 2-0.
A szünet után támadott a Dinamó és kétszer is sikerült neki bevenni a kapunkat/egyszer bedobás,egyszer pedig szöglet után!/Nagyon jó lett az eddig sem rossz mérkőzés.A mi perceink jöttek egy partdobás után Balaskó bólintott a kapuba, majd nem sokkal ezután Péter Zoli is duplázott 4-2.Visszaálltunk a saját térfelünkre amivel nem tudott mit kezdeni a Dinamó,vagy a mai mérkőzésen jól záró védelmünk ,vagy az egész meccsen nagyszerűen védő Peti Robi hatástalanította a próbálkozásaikat.Az így kinyíló vendégvédelem mögé nagyon sokszor kerültünk ziccerbe,amiből Nemes Gabi be is állította a végeredményt 5-2.Az egész mérkőzés összképét tekintve taktikusan,fegyelmezetten sokszor azért még pontatlanul játszva,fejben vertük meg a nagyon jó erőkből álló Dinamó csapatát.
Gólszerzők:Balaskó 2,Péter Zoli 2,Nemes Gabi

Pünkösdhétfőn egy tornán veszünk részt Nagyszentjánoson, ahová meghívtunk még két vendégjátékost magunkhoz a gyér érdeklődés miatt,az ő játékukra én vállalom a garanciát hogy méltóképpen fogják viselni a csapat színeit.És nem, a tagdíjból lesz finanszírozva a torna-megnyugvásképp-.!popi

5-3

Az előző két fordulóbeli vereségünk után,megpróbáltunk javítani...
A mérkőzés elejét mindjárt kihagyott ajtó-ablak ziccerekkel nyitottuk,amit az ellenfelünk góllal büntetett.Támadásban maradtunk de nem sikerült semmi sem,míg a thermoplex könyörtelenül kihasználta az adódó lehetőségeit 3-0.Sokkolt minket az egész történet,görcsösen de nagy akarással játszottunk minek a végén Virág Csabi és Virág Zoli is betalált 3-2.Nekünk egyenlíteni kellett támadtunk,de egy kontra végén ismét büntettek minket 4-2.Ezután még történt egy gólváltás részünkről Péter Zoli volt eredményes 5-3.A meccs összképe alapján a helyzeteit jobban kihasználó csapat nyerte a meccset.Minekünk nem tud felszakadni az a bizonyos gát,ami görcsössé tesz minket .A csapat minden tagja nagyon akart most is de ez nem volt elég -sajnos-a győzelmünkhöz.

1-6
A mérkőzés sajnos csak 20 percig tartott számunkra. Addig jól és írd és mond jobban is játszottunk ,mind a szintén Focizó ellenfelünk ez az eredményben is megmutatkozott ,hiszen Péter Zolika góljával még 1-0-ra vezettünk.Ami ezután történt az sajnos az hogy a 15-20 évvel fiatalabb játékosokból álló ellenfelünk,mind gyorsaságban mind erőben felénk kerekedett és előbb megfordította és a végén magabiztos játékával meg is nyerte az elvileg rangadónak kikiáltott mérkőzést.El kell ismerni a mérkőzés összképe alapján teljesen megérdemelten nyerte a mérkőzést a Focizó,és ezzel a győzelmével szinte már biztosan bajnoknak is tekinthető.Mi meg elmondhatjuk magunkról hogy egy jó hangulatú és-a csapat életében-fontos közgyűlésen vehettünk részt a mérkőzés után.Erről még később a honlapon bővebben...
Gólszerző:Megint csak a Péter Zoli.